Share
 

 vermilion, ruby

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 


prispevki : 1011
reputation : 23
pridružen : 17/12/2013


kayla brown
kayla brown
admin

vermilion, ruby Empty
ObjavljaNaslov sporočila: vermilion, ruby   vermilion, ruby Icon_minitimeNed Dec 22, 2013 8:42 am


ruby vermilion, ny, 23, psyhologist, fragile bones, jennifer morrison
leonie vermilion, mama
"da naj opišem svojo deklico? to prav gotovo ne bo težko. ruby je.. ah, svojeglava, na čase tudi pretirano trmasta. pa četudi jo imam neznansko rada, jo včasih prav sovražim, ker noče dvigniti svoje lene riti iz postelje in pomagati. raje sedi na posteji in bere knjigo, ali pa spet piše ta blog na njenem računalniku. iz sobe pride komaj kdaj, saj veste - med tistimi vmesnimi pavzami, ko si gre po hrano, ali pa ob nujni sili, ko gre na stranišče. vendar ruby ni samo takšna. je oseba, ki ljudem s psihičnimi težavami zelo rada pomaga preko pogovora. njena inteligenca, poleg tega pa še ambicioznost, presegata meje. vendar ima vsak napake, niti ona ni izjema. vseeno bi si vsak želel tako fantastično hčerko, kot jo imam jaz."

amelia sutton, sošolka iz osnovne šole
"ruby, tisto svetlolaso dekle iz osnovne šole? tista, ki je bila vedno izjema? seveda se je spominjam, kako se je ne bi? ruby je bila vedno... nekoliko zaprta vase, ni bila družabna. oklicala bi jo kar za samotarko. vedno se je v vsem razlikovala od nas. medtem, ko smo se deklice igrale s punčkami, je vermilionova brala knjige, ali pa kakšne časopisne članke. včasih je kaj risala... spominjam se, kako sem nekoč stopila do nje, in jo vprašala, kaj je narisala. povedala je, da je na sliki neznano mesto, kjer so ljudje mrtvi, vendar živijo normalno življenje. tega nikoli nisem razumela, še zdaj ne. dobra bi bila kot filozofinja, prav gotovo. večkrat je nakladala, bila čisto zasanjana, in takoj bi jo lahko primerjava z alico v čudežni deželi. zasanjana, tiha, svojeglava. in nikoli ne bom pozabila, kako strupene besede je uporabljala za tako imenovane komplimente. jezikava je tudi bila."

dave johnson, bivši fant
"niti spoznal je nisem dobro, vendar sem v tem dobrem tednu, ki sva ga preživljala skupaj, ugotovil, da je tale visoka blondinka preveč izbirčna in se vsega prehitro naveliča - tudi mene se je. niti se ne čudim, da sem bil njen prvi fant. mislim, da me je predvsem zavajal njen izgled. dal mi je podobo nekega popolnega dekleta. vendar videz vara."
urška, soon 15, enough, none, love ma child :p !
Nazaj na vrh Go down


prispevki : 1011
reputation : 23
pridružen : 17/12/2013


kayla brown
kayla brown
admin

vermilion, ruby Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vermilion, ruby   vermilion, ruby Icon_minitimeTor Dec 24, 2013 2:12 am

vermilion, ruby Jm-8
RUBY VERMILION,
pozdravljen/a v silverstreamu. tvoj lik je sprejet, ne pozabi pa na temo s face claimi in vse ostale zadeve!

želimo ti prijetno pisanje, predvsem pa obilo zabave!
urška, lilith, sky
Nazaj na vrh Go down
 

vermilion, ruby

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: opisi-