Share | 

// nomads

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: // nomads   Ned Dec 29, 2013 7:13 am

FINN SEBASTIAN MORGAN

30 | nightclub owner | silvestream

tako, here is finn. striptizete in prostitutke ste dobile svojega pimpa, dealerji svojega šefa in vsi prestopniki nekoga, ki vas bo rešil iz zapora, vendar zadržal v svojih poslih.
najstarejši sin družine morgan je bil tudi vpleten v tisti napad, ko so ubili njegova starša. bil je resno poškodovan in je umrl, ampak je še vseeno tukaj, prepričan, da se mu je takrat pač uspelo izvleči. po smrti staršev je torej prevzel njuno vlogo in na začetku mu je recimo, da še uspevalo. ampak ja, bil je najstnik, podrl je vse in v vsakem položaju, zapletel se je z vsako drogo. družina morgan je torej bolj kot ne propadla in finn skupaj z njo. well, pred nekaj leti se je odločil zapustiti mesto, selil se je iz mesta v mesto. zapletel se je v vsak možen slab posel in nekako mu je uspelo na ta način obogateti. no, potem je spoznal to usodno rjavolasko, s katero se je zaročil in tudi dobil otroka (please check out the wanted adds and take her yayy). res jo je imel rad in ona je bila tudi edina, ki ga je vsaj približno omehčala kot človeka. ampak ja, tudi od nje je pobegnil in se je sedaj vrnil v svoje rojstno mestece, kjer vodi nočni klub. in vsak, ki je prestopil prag le-tega se zaveda, da se tam ne godi prav nič poštenega, da dekleta, ki plešejo tam, niso zgolj za oči. da, njegov klub je postal pretveza za sto in en slab posel.
karakterno... he's not exactly fun to be around, i admit that. načeloma strašansko resen glede posla, ima nek svoj črni humor, nikoli se ne naveže na človeka. na trenutke precej samovšečen in egoističen, nekako zdolgočasen nad svojim življenjem. izredno nezvest, nevreden zaupanja, ampak to skrije za simpatičnim nasmeškom. i'd love to see some connections from his past here, mogoče kakšno nedokončano ljubezensko razmerje ali spor iz mladosti. idk, whatever you want, actually. as long as it is interesting. sex him up, babes  
Nazaj na vrh Go down

prispevki : 44

riley stoner

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Dec 29, 2013 7:19 am

damn, rekla sem si da bi bilo dobro za mojo riley od silnih moških poiskati kakšno žensko povezavo, ampak jaz mimo finna pač ne morem, torej bi se lahko našlo kaj za mojo svetlolasko ?  
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Dec 29, 2013 10:37 am

yes, yes, yes, my dear   riley is just perfect and yes, i'll pm you for some brainstorming (:
Nazaj na vrh Go down

prispevki : 827

skylar grey
admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Dec 29, 2013 10:59 am

oh dear lord he is perfect, i need him in mislim da bi se kej fajnega dalo tukaj ven spelat, ampak trenutno nimam nič "/
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Dec 29, 2013 11:52 am

yayy, i love skylar  in zdaj ti bom navrgla nekaj popolnoma zmedenih stavkov in upajva, da nama uspe nekaj sestavit iz tega hah. well... ta dva bi se lahko v bistvu poznala že iz preteklosti, ja? sicer je res med njima kar precejšnja razlika v letih, ampak ja. lahko da je skylar hodila k njim domov na kakšne zabave in so bili morgani, s finnom na čelu, ta slaba družba, v katero se je zapletla. they had fun together and lil' sky was like a family member for him? verjetno precej bolj nedolžna, mlajša... ja, verjetno bi res nanjo gledal samo kot na mlajšo sestrico. sky je zapustila dom pred tremi leti, ja? tudi finn je takrat enkrat zapustil silverstream in mogoče sta ta dva celo skupaj načrtovala kakšen pobeg? lahko da ji je obljubljal popolno življenje, samo se je kasneje nekaj zalomilo in je ona ostala tukaj?in zdaaaj... idk, verjetno bi mu lahko ona zamerila, ker jo je pustil tu? sploh ker si je več kot očitno ustvaril odlično življenje brez nje. so yes, definitivno je zdaj med njima neka napetost, kateri lahko dodava dejstvo, da bi finn lahko prenehal gledati nanjo kot na neko majhno deklico. i see some wild sex, for sure. po drugi strani bi jo pa še vedno skušal zaščititi, mogoče bi jo na vsak način skušal spraviti pod okrilje tega svojega klub, pač hotel bi, da dela zanj. in bi na ta način sky videla kakšno podrobnost preveč, se ne bi strinjala z njegovimi posli? kar bi pomenilo, da ga lahko na nek način tudi popolnoma uniči. in potem sledi še več rough sex. idk idk idk, help me out here (:
Nazaj na vrh Go down

skylar grey
admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Dec 29, 2013 11:57 am

če so pa to zmedeni stavki ti potem še nisi videla mojih oh god ubistvu mi je ideja res všeč yes yes we could work this out basically the only thing i see is a lot of rough sex, which i very much like tehehe
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Dec 29, 2013 12:21 pm

ok, perfect! glad that you like it!   verjetno lahko torej kar začneva? mogoče s tem, ko pride ona na vrata njegovega stanovanja, da se prepriča, če so govorice, da se je vrnil resnične? and she can bitch slap the shit out of him, basically. in lahko začnem tudi jaz, razen če imaš kakšno posebno željo po začetku. as you wish (:
Nazaj na vrh Go down

skylar grey
admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Dec 29, 2013 12:22 pm

definitely :p
bi prosila če ti začneš because my starts suck to be honest
Nazaj na vrh Go down

prispevki : 35

june turner

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Jan 05, 2014 8:54 am

ohmy, i need him! res bi bila vesela če bi se našlo kaj prostora za mojo daisy, because they could be really amazing together awh ;3
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Jan 05, 2014 10:01 am

oh god i will steal piece of him if you don't mind   
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Jan 05, 2014 11:33 am

daisy, oh oh oh, daisy is precious! she could totally work at his club and be his special little lady.  njegova ljubljenka, za katero bi najbolj skrbel. mogoče celo nekakšna prijatelja na nek čuden način. ali pa partners in crime, ko bi se daisy slej kot prej vpletla v njegove posle. lahko si ju predstavljam, kako se skupaj spravita na nekoga hih. in potem lahko dodava še kakšne občasne skoke v posteljo zraven, free sex is always good. well yes, i don't know, i'm just rambling here and i need help. but these two could definitely be a perfect team, just sayin'   
    eugenie, he's all yours, babe. samo upam, da imaš kakšno idejo, ker jaz sem malo brez (:
Nazaj na vrh Go down

prispevki : 141

aeon walker
medium

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Jan 05, 2014 11:36 am

I think i have an idea can i send you pm?
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Jan 05, 2014 11:48 am

yes yes, of course!
Nazaj na vrh Go down

june turner

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Ned Jan 05, 2014 9:33 pm

well i like everything   daisy je pač taka osebica ki se ji je nekako težko upreti in bi z lahkoto postala the leading lady in his club. in najprej bi jo lahko uporabil za to da zamoti kakšne njegove stranke, s temi majhnimi umazanimi posli kjer je samo malček vpletena in ko on opazi da ji gre to super od rok i mean shes pretty manipulative and all, ju nekako vidim kot kakšna bonnie and clyde, you know. poleg tega da bi bila ona njegova barbie doll in on njen bossy boss bi se mogoče med njima razvilo nekaj, kar se mi zdi da obadva že dolgo nista imela: neko čudno prijateljsto, as you said, zaupanje najbrž. da se v teh njunih skupnih podvigih res lahko zaneseta drug na drugega. in ker je v tem poslu on pač novinka, bi bila skoraj kot njegova vajenka i guess; in z lahkoto si predstavljam da bi on v zameno za te svoje lekcije zahteval seks and she'd give it to him oh jesssh. mislim da jima tudi kemije sicer ne bo manjkalo, ahwell ;3
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Tor Jan 07, 2014 9:15 am

yes, yes, yes to everything! mislim, sploh morava še kaj dodat? bonnie and clyde it is! should we start?  
Nazaj na vrh Go down

june turner

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Tor Jan 07, 2014 9:46 am

we should, yes ;3 res bi bila vesela ce bi se ti dalo napisat prvi post ;)
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Čet Jan 09, 2014 8:28 am

let me tell you something, kkay? torej, on je mrtev. adele je medium, ki od nedavnega ve, kaj pomenijo tiste hudičeve sence na obrazih ljudi. greh bi bil, če ne bi v preteklosti, ko se je on selil naokoli, nekje naletel nanjo. takrat bi lahko nekaj imela, on bi se njej strašno zameril, mogoče povsem iz napačnih razlogov, but oh well... poanta: it would be one hell of a shock če bi ga ona zdaj srečala tukaj, še vedno jezna, pa čeprav so minila že leta, in bi ugotovila, da je pravzaprav mrtev.   
    res pa je tudi, da se zdaj že kake tri ure učim odškodninsko pravo, tako da mogoče moje briliantne ideje niso tako zelo bleščeče, kot se to zdi meni, tako da povej kaj misliš ali pa povsem spremeni zadevo, whatever you like, kkay?
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Čet Jan 09, 2014 9:30 am

daisy, i will, čeprav mi zna vzet nekaj časa, ker sem trenutno zakopana s šolo yes. ti sporočim, kje me najdeš (:

adele, it's my baby baby baby  ok, tale dva bi se lahko teoretično poznala še iz otroštva, sta bila takrat odlična prijatelja. potem se je pa ona preselila in sta se našla čez toliko in toliko let nekje. they had something amazing, jaz bi najraje tu vrgla zraven neko iskreno prijateljstvo, pomešano s strastjo. ker navsezadnje sta si dokaj podobna, v približno podobnih poslih in bi bil greh, če se ne bi razumela. skregata se lahko ob prihodu zana v njeno življenje ali elisabeth v njegovega. v vsakem primeru je pač kriva sara, da se preprosto razideta, ker jima ta novi prišlek toliko pomeni. something like that maybe? in sedaj se ponovno najdeta, oba z otrokom, kar je dokaj zabavno dejstvo. skregana, vendar še vedno dokaj potrebna tistega starega prijateljstva? samo jima nikakor ne bi uspelo te poti nazaj najti, oh well. in dejstvo, da ona ve, da je mrtev, medtem ko sam o tem nima pojma, je totalno awesome. lahko bi jo tudi nazaj v psihiatrično strpal, hah.
    oh, you poor bby. še vedno za knjigami?    
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Čet Jan 09, 2014 9:48 am

jaz si ju zdaj totalno v enem tragičnem starcrossed friendship predstavljam and i love it! :3 torej, skregata se pomoje lahko tudi zaradi obeh, ker, you know - glede na to da sta bla res dobra prijatelja sta bila navajena, da sta bila drug drugemu najpomembnejša, potem pa, as you said, to vlogo prevzame sara. *chuckle* in ja, adele se bo zdaj od mamice učila, kaj v bistvu pomeni biti medij, ampak dejstvo, da je on v bistvu mrtev bo po moje tisti glavni razlog, zakaj njuno prijateljstvo ne bo moglo več funkcionirati. ker bo ona v sebi imela eno blokado in ga bo odrivala od sebe, kar lahko privede v cel kup heartbreaking prepirov. in ni dvakrat za rečt, da se ji ne bo stanje zaradi vsega stresa okoli njega poslabšalo, ampak ironično bi pa lahko bil finn hkrati tudi edini, ki bi mu ona dovolj zaupala, da bi jo lahko pomiril, ko bo imela te svoje napade tesnobe? dunno, ideja pač.

in ja, še vedno. jutri kolokvij iz prava, v petek iz matematike, jaz pa na forumu. good job tamara, ampak who cares, ne morem se cel čas učiti, preprosto ne gre. -.- upam da ti nimaš take gužve s šolo? (:
Nazaj na vrh Go down

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Pon Jan 13, 2014 2:33 am

yes yes yes to everything!   saj sploh nimam več kaj dodat. on jo bo iskreno potreboval, ona tudi njega, samo se ne bo znala obnašati v njegovi družbi zaradi senc. finn bo slej kot prej opazil to njeno odmaknjenost, tega verjetno ne bo sprejel najbolje in se bo še on odmaknil od nje. čeprav v resnici bo pa samo popolnoma zlomljen, ker se je on njej popolnoma odprl in se nanjo navezal, kar ni niti slučajno značilno zanj, ona bo pa tako hladna. samo imata pa še vseeno določene trenutke, ko se uspeta spraviti skupaj and it's awesome. lahko jo res enkrat najde sredi enega napada in jo pomiri in sta vsa oh oh.   should we just start, yess? magari, ko se prvič srečata, oba nekako neprepričana na čem sta po tistem sporu? also, lahko ti? jaz sem malo zakopana v dolgovih še trenutno (:
Nazaj na vrh Go down

prispevki : 23

thanatos nightingale
grim reaper

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   Tor Jan 28, 2014 3:26 am

hello there :p. i can see you're quite occupied, but i still hope you can find some room for khloe? i mean neka povezavica med njima je absolutelly a must - they're both morgans after all .
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: // nomads   

Nazaj na vrh Go down

// nomads

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1