Share
 

 Wright, Victoria

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 




Gost
avatar

Wright, Victoria Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Wright, Victoria   Wright, Victoria Icon_minitimePet Jan 03, 2014 3:47 am


Victoria, Wright, heterosexual, Silverstream, 26, owner  of a coffee shop, lost soul, Vanessa Hudgens
Dragi dnevnik! Danes nisem spala celo noč, saj me danes čaka intervju z tukajšnjim časopisom. Še nikoli me ni bilo tako strah, kot me je danes. Vsi vejo, da ne maram medijev in to, da bi se karkoli pisalo o meni na široko in veliko,da bi bila moja slika po celem Silvertownu . Verjetno bi vsak, ki je lastnik uspešne kavarne z veseljem dal intervju, ter si priskrbel še večjo prepoznavnost. Vendar ne jaz.  Jaz raje umrem, kot pa da dam nek intervju. Čutim, kako se mi tresejo roke. Še malo.
''Victoria?  Kje si? Pozna boš!'' se je zaslišalo iz predverja.  Hitro sem pospravila dnevnik, si obula najljubše čevlje , ter se vsedla v sopotnikov sedež. Saj imam svoj avto in znam peljati, vendar sem tako živčna,da bi verjetno zapeljala v kakšen jarek ali pa zbila nedolžnega otroka. Zato me je peljala moja prijateljica, ki me je tudi pregovorila v ta intervju. Sama mi je dejala, citiram:'' Če znaš voditi kavarno in biti uspešna ter dobra šefica, potem boš tudi naredila ***** intervju!'' In kadar ona preklinja jo moraš poslušati, ni druge izbire. Še malo pa bomo tam. Prispele sva. Najraje bi se v zemljo pogreznila.'' Daisy, spusti me ven, ne grem se tega!'' sem ji dejala, ter se iztrgala njenega prijema, ter hotela zbežati.  Vendar je bila Daisy hitrejša in me je zvlekla v hišo, kjer me je čakal novinar.
Novinar:'' Dober dan Victoria. Zelo sem vesel, da si privolila v tale intervju. BI začela?''
Seveda. (globok vdih)
01. Bi nam prosim izdali vašo skrivnost, do tako velikega uspeha vaše kavarne?
Tukaj pa res ni nobene skrivnosti. Trdo delo in želja po uspehu, nič drugega. Kakor je rekel Walt Disney: If you can dream it, you can do it. In po tem načelu sem se jaz ravnala vse svoje življenje.
02. Torej, mislite, da ste dobra vodja, dobra šefica?
O tem pa jaz ne morem soditi. Vprašajte ljudi, ki delajo zame.
03. Povejte nam kaj o sebi.
No sem Victoria Whrite, stara sem 26 let in že vse svoje življenje živim v Silvertown. Imam dve sestri in enega brata. Moje sanje so bile, da bi imela nekoč svojo kavarno in sem jo dobila. Verjamem, da se sanje uresničijo, saj sem kar velik optimist. Imela sem in  imam kar dobro življenje. Z vzponi in padci. Vendar se iz napak učimo tako da, mi ni za nič žal. Čeprav sem zelo sramežljiva in premalo samozavestna oseba, za stvari, ki jih hočem imeti naredim karkoli, ker me veliko ljudi vpraša, kako mi je uspelo ob tako slabi samozavesti? In vedno jim odgovorim:'' Za stvari, ki jih hočeš imeti, boš vedno našel čas in pogum, da jih narediš.''
04. Kako bi te opisali tvoji prijatelji? Kaj pa neznanci, ki bi te prvič videli?
Verjetno, bi me opisali kot uspešno osebo, optimistično, premalo samozavestno, na trenutke tudi zabavno, včasih sarkastično. Ne vem res ne vem. Neznanci? Res ne bi vedla.
05. Kaj bi v svojem življenju spremenila? Kaj bi bilo bolje, da ne bi naredila?
Kot sem že prej rekla, spremenila ne bi ničesar, vendar je nekaj stvari, ki bi bilo bolje, da jih ne bi naredila. No ena izmed stvari je ta, ko sem se za dan, ko sem postala polnoletna, preveč napila in se na koncu nisem ničesar spomnila, kar sem počela prejšnji večer. Tudi zdaj se ne spomnim. Vendar mi prijatelji govorijo, da je bilo noro dobro.
06. Še zadnje vprašanje. Kako kaj ljubezensko življenje?
Sem vedela, da bo kako tako vprašanje. Am ja trenutno sem samska in če priznam nisem našla še svoje ''sorodne duše''. Vendar sem optimistična, saj ima vsak človek v življenju boljšo polovico.
Novinar vstane in mi ponudi roko. Rokujem se, vendar se ne spomnim, kaj je rekel, saj mi je v glavi odzvanjalo. Preživela si Victoria! Intervju, ki si se ga tok bala. Odšla sem ven in zadnje, kar se spomnim je,da sem končala v nekem baru, kjer smo z prijatelji proslavljali moj uspešen prvi in zadnji intervju.
Sara, 16, many, none, Forum is great:)
Nazaj na vrh Go down


prispevki : 1011
reputation : 23
pridružen : 17/12/2013


kayla brown
kayla brown
admin

Wright, Victoria Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wright, Victoria   Wright, Victoria Icon_minitimePet Jan 03, 2014 4:09 am

prosila bi te, če si ime na svojem profilu spremeniš v male črke. after that, you'll be accepted. ;3
Nazaj na vrh Go down




Gost
avatar

Wright, Victoria Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wright, Victoria   Wright, Victoria Icon_minitimePet Jan 03, 2014 4:12 am

Evo popravleno:)
Nazaj na vrh Go down


prispevki : 1011
reputation : 23
pridružen : 17/12/2013


kayla brown
kayla brown
admin

Wright, Victoria Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wright, Victoria   Wright, Victoria Icon_minitimePet Jan 03, 2014 4:21 am

Wright, Victoria V_9
VICTORIA WRIGHT,
pozdravljen/a v silverstreamu. tvoj lik je sprejet, ne pozabi pa na temo s face claimi in vse ostale zadeve!

želimo ti prijetno pisanje, predvsem pa obilo zabave!
urška, lilith, sky
Nazaj na vrh Go down




Sponsored content

Wright, Victoria Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wright, Victoria   Wright, Victoria Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

Wright, Victoria

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» wright, felicity andrea

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: opisi-