Share | 

twain, dominic

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 

Gost

ObjavljaNaslov sporočila: twain, dominic   Pon Jan 13, 2014 4:23 am

dominic, twain, hetero,silverstream, 25, hockey player, fragile bones, adam senn
Silverstreamske novice, 25 julij 2013.
Mladi hokejist, Dominic Twain, ki se je pred kratkim poročil z Igram Twain je pred nekaj dnevi končno dočakal rojstvo svojega prvo rojenca, mi pa smo ga ujeli ter mu postavili nekaj vprašanj.
"Torej poleg uspešne karijere ste se dokazali tudi v zasebnem življenju. Prvo čestitamo za dva prečudovita otroka. Kakšni so občutki?"
"Hvala za čestitke" *nasmeh* "Nemorem opisati tega prečudovitega občutka, ko najprej izveš novico da boš oče, nato da bosta dvojčka in na koncu v rokah držih dve majhni pojavi, nič večji od hlebca."
"To je pa res lepo. Z ženo sedaj kljub utrujenosti kar žarita od sreče, je tako?"
"Seveda, z Ingram želo uživava v vlogi staršev. Na trenutke je zares utrujajoče vendar se imava kljub temu še vedno zelo rada"
"Kdaj pa se nameravate vrniti na led?"
Čez mesec ali dva, sedaj se želim stoodstotno posvetiti družini"
"Zanimivo. Verjetno bo to rahlo neprijetno vprašanje, vendar naše bralce ter oboževlce športa zagotovo zanima.
"Ustrelite" *smeh*
"No pred leti je v javnost prišel podatek a ste odvisnik od sexa in okoli tega se je nekaj tednov vrtela zgodba mesta, kako je sedaj s tem?"
"Uh, tega pa nisem pričakoval. No moram reči da sem srečen s svojo ženo in da teh težav nimam več."
"Aha, aha, seveda. Boste sedaj, ko imate družino, kaj več časa na ledu kot na kazenski klopi?"
Oh, ne morem si pomagati, ko vidim igralca nasprotne ekipe, ki dobesedno izziva. Trener me je sprejel z tem in zdi se mi da mu je všeč ta moja lastnost. Ne rad se hvalim, vendar sem dober igralec in zelo rad se pretepam" *smeh*

*smeh* "Hvala za vaš čas, veliko sreče pri družini in športu!"
taxe, 17, some, eugenie oswald, :)

Nazaj na vrh Go down

prispevki : 804

rhys elton
admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: twain, dominic   Pon Jan 13, 2014 9:03 am

DOMINIC TWAIN,
pozdravljen/a v silverstreamu. tvoj lik je sprejet, ne pozabi pa na temo s face claimi in vse ostale zadeve!

želimo ti prijetno pisanje, predvsem pa obilo zabave!
urška, lilith, sky
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

twain, dominic

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1