Share | 
 

 avery,summer

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 




Gost

ObjavljaNaslov sporočila: avery,summer    Čet Jan 30, 2014 4:51 am

  • BASIC
  • ABOUT
  • WRITER
SUMMER AVERY


NICKNAMES
just call her summer and she'll be happy

AGE
26

BIRTHDAY
16.7.1988

HOMETOWN
new york

OCCUPATION
unemployed

STATUS
single

SEXUALITY
hetero

MEMBER GROUP
fragile bones

PLAY BY
willa holland
imela sem vse. popolno družino, popolnega zaročenca, preprosto popolno življenje. še vedno mi ni povsem jasno kako se je lahko vse v enem dnevu tako obrnilo.
moje ime je Summer, včasih sem izžarevala vse kar je moje ime pomenilo, bila sem polna življenja, topla oseba, ki je vedno vsem pomagala. rodila sem se kot bi rekli z zlato žlico v ustih. moj oče je direktor neke banke , mama pa modna oblikovalka. včasih sem se rada postavljala s svojo družino, moj priimek me je lahko dobil kamorkoli sem hotela.v prvih letih svojega življenja sem bila zagotovo ogromna snobinja. dobila sem vse kar sem hotela in če to ni samo od sebe prišlo do mene sem bila pripravljena tudi precej trdo delati da sem prišla do tam kamor sem hotela. ljudi sem bila včasih pripravljena tudi grdo izigrati, saj sem jih imela vse ovite okoli prsta.
vse pa se je spremenilo, ko je prišel v moje življenje on-James. nikoli ne bom pozabila prvega dne ko sem ga zagledala, svetlo modre oči, ki so izstopale, zelo temni lasje, ki so mu ponavadi prekrivali eno oko, okoli vrata pa je imel tisti svoj rdeč šal, ki ga je nosil vsepovsod. hotela sem ga in takrat sem se počasi začela spreminjati. pokazal mi je kaj v življenju pomeni biti hvaležen. njega so posvojili,rodil se je prav tu v Silverstreamu, njegova starša sta umrla v prometni nesreči, katere vzroki niso znani nikomur. njega in njegovega brata dvojčka so takrat ločili. Jamesa je posvojila vplivna družina iz Manhattna. povsem me je spremenil in bila sem prepričana da sem našla svojo sorodno dušo.
naslednja leta so bila zagotovo ena izmed lepših v mojem življenju. ves čas je bil ob meni. moji starši so ga takoj vzljubili. vsi vključno z mano so bili prepričani, da me je on spremenil v boljšo osebo. po končani srednji šoli, sem se vpisala na fakulteto. pri 24 sem doštudirala iz  prava. začela sem svoje pripravništvo pri eni izmed najbol uglednih podjetji v NY.
nebom rekla, da tega po 8 letih razmerja nisem pričakovala ampak vseeno svojih čustev ob tistem trenutku jo je pokleknil na eno koleno še zdaj nemorem opisat. vse sva načtrovala in ko sem čez dva meseca izvedela, da sem noseča se mi je zdelo da moje življenje ne more postati bolj popolno.
ampak vedno imajo dobre stvari konec.najna poroka bi morala biti čez en teden, vse je bilo že v pripravah, ko je izvedel, da mora na poslovno potovanje v Seattle. še zdaj ne vem zkaj ni rekel ne. spomnim se le, da sem bila v svoji poročni obleki. z mojimi družicami smo se zabavale v mojem stanovanju, poskušala sem svojo obleko ko je zazvonil svoj telefon. od takrat naprej se iz tistega tedna spominjam bolj malo. vem le, da sem namesto bele poročne obleke, dala nase črno pogrebno obleko. vse solze,ves stres verjetno je bilo vse skupaj preveč za moje telo. kar naenkrat je po mojih hlačah začela teči kri, takoj sem vedela kaj se dogaja. tako sem zgubila še edino stvar, ki me je povezovala z Jamesom.
zadela sem dno, v službi sem dala odpoved. zaprla sem se v stanovanje, kjer sem po cele dneve kadila in pila. moja družina se je trudila, da bi mi stali ob strani, ampak odrivala sem jih stran. na srečo niso obupali nad mano. po mesecih žalovanja sem bila približno pripravljena se vrniti v svet okoli mene. ampak v NY ni bilo več prihodnosti zame. ko sem pregledovala slike sem se tako spomnila Silverstreama. hotela sem izvedeti v kakšnem okolju je živel James in zakaj je to mesto tako sovražil.


ALIAS
hellow^^
I'm Anna I'm 14(turning 15). i've been out of rp scene for a while but for some reason I started missing it so I'm back now :)) I have about two years experience.and for now i don't have any other characters  
Nazaj na vrh Go down




Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: avery,summer    Čet Jan 30, 2014 7:11 am

done^^
Nazaj na vrh Go down


prispevki : 827
reputation : 56
pridružen : 18/12/2013


skylar grey
avatar
admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: avery,summer    Pet Jan 31, 2014 3:08 am

SUMMER AVERY,
pozdravljen/a v silverstreamu. tvoj lik je sprejet, ne pozabi pa na temo s face claimi in vse ostale zadeve!

želimo ti prijetno pisanje, predvsem pa obilo zabave!
urška, lilith, sky
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil




Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: avery,summer    

Nazaj na vrh Go down
 

avery,summer

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: opisi-