Share
 

 wanted ads

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 


prispevki : 804
reputation : 13
pridružen : 20/12/2013


rhys elton
rhys elton
admin

wanted ads Empty
ObjavljaNaslov sporočila: wanted ads   wanted ads Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 5:01 am

▸ wanted ads
Nazaj na vrh Go down




Gost
avatar

wanted ads Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: wanted ads   wanted ads Icon_minitimeNed Jan 26, 2014 5:10 am

v opisu sem omenjala neko dekle po imenu vienna ( she can be something else in je to njeno srednje ime po katerem pa jo je jordan vedno klical, ker jo je to delalo posebno ), ki je lastnica jordanovega srca. splet okoliščin, ki jih lahko preberete v opisu je pripeljal njuno ljubezen do tega, da je ona umrla zaradi izsiljevanja njega in je tako partly on kriv. i need her. or at least someone like her. zato imam pa zdaj dve možnosti : A) ona je mrtva, ampak je živa. skratka je lost soul. on tega niti ne ve. mogoče jo je kdo našel, ona ugotovi da živi, čeprav je mrtva in odide. kaj se na tej poti treh let dogaja z njo...don`t know. skratka ona pride nazaj in zdaj je on nazaj. jordana bo po mojem kap, ko bi jo videl, ampak could be fun storyline, ker on ne bi vedel da je ona mrtva in bi bil že toliko bolj jezen nase, ker je odkorakal od njenega domnevnega trupla, saj bi v nasprotnem primeru skupaj odšla nekam in živela srečno. B) vienna is gone, there is new girl in town, ki je blazno podobna njej in vsak njen korak z nekaj izjemami ga spominja na vienno. to bi znalo biti tudi zanimivo, če bi bila ona v nekaterih pogledih različna od vienne in bi on sovražil dejstvo, da ima pred seboj dekle na videz enako njej, vendar spet tako zelo drugačni karakterno od nje in bi jo sovražil, ker s tem ubija sliko vienne v njegovih mislih.
to sta dve možnosti. skupaj se lahko dogovorimo za eno. leta niso omenjena, prihaja iz kjerkoli, ampak naj se je precej zgodaj preselila sem v silverstream. nekako imam sliko da sta se spoznala pri 19,18 smth like that. play by ni važen, ampak bi vseeno rada izvedela za vaše predloge, da vidim katera bi lahko bila popolno win,win for my jordan. in to je to, i think ? za več informacij- PM ME !  
PLEASE TAKE HER !
thanks [You must be registered and logged in to see this link.]!
Nazaj na vrh Go down
 

wanted ads

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» wanted ads

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: plot pages-