Share
 

 walker, daisy april

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 


prispevki : 35
reputation : 9
pridružen : 28/12/2013


june turner
june turner

walker, daisy april Empty
ObjavljaNaslov sporočila: walker, daisy april   walker, daisy april Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 8:23 am


daisy april walker, bisexual, silverstream, 22, stripper, fragile bones, holliday grainger
broken bottles under children's feet,
ne, zagotovo ne morem trditi da sem imela nesrečno otroštvo - še posebej če se sreča meri z denarjem, kot se to pogosto dogaja v silverstreamu. človek z biseri okoli vratu vedno obvelja za zadovoljnega, mar ni tako? vedno sem imel vsega dovolj, hvala bogu da je bilo tako. pa vendar mi je vedno nekaj manjkalo, nekaj posebnega... nekaj, kar bi mojemu življenju dajalo smisel, pomen. odkar pomnim, sem vedela da je moja mati kurba in oče navaden ničvrednež, ki se preživlja z denarjem bivšega moža njegove žene. vplivni in bogati, da, to smo zagotovo bili in smo še vedno, ne glede na to da se je naša popolna družinica razsula na majhne, micene drobce. in tako sem si bila od nekdaj prisiljena sama poiskati stvari, ki sem si jih resnično želela, stvari, ki jih denar ni mogel kupiti. vedno sem bila samostojna, močna in elegantna; imela sem vse kreposti, ki jih mora imeti prava dama. s samozavestjo lahko trdim, da jih še danes uporabljam sebi v prid.
one touch from an angel,
kaj moški želijo od žensk sem vedela, še preden sem dobro shodila. to je najbrž v moji krvi, to, da vedno vem kaj ljudem leži na duši. čustva znam razbrati iz še tako dobrega igralca in lahko ste prepričani, da z enim samim pogledom lahko izvem vse vaše fantazije. vem, kakšno moč imam lahko nad moškimi in tudi ženskami, če to hočem. ljudi lahko spravim na kolena, a le kaj bi imela od tega? moje celo življenje so me moji starši želeli stlačiti v okvirje, ki so si jih postavili še preden sem se rodila. pa vendar sem bila vse prej kot to, kar so oni želeli: pohlevno majhno punčko, ki bo vedno ubogala njune ukaze. prekleto res da sta se zmotila! pa naj me gledata sedaj, ko se slačim pred množico potrebnih slinastih moških, ki se me nikoli ne bodo niti dotaknili. denar, da, za denar to počnem, in predvsem zato ker vem da to znam. ker vem, da moje telo, način kako se premikam in govorim, namigujejo samo na eno stvar: seks.
woman on fire,
moč. ponos. strast. feminizem. imam svoje ideale za svet in imam dar govora. da, ljudi lahko prepričam v karkoli. obožujem to svojo sposobnost. manipulacija. slepa moška aroganca. sem dama v pravem pomenu te besede, privlačna ženska ki pusti da si jo ogledujejo, a svojih rok nikoli ne položijo nanjo. gracioznost in eleganca, to me definira. ljubezen, to iščem. ognjeni angel.
ems, 4teen, some, calvin, i couldn't resist, sorry ;3
Nazaj na vrh Go down


prispevki : 35
reputation : 9
pridružen : 28/12/2013


june turner
june turner

walker, daisy april Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: walker, daisy april   walker, daisy april Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 4:43 am

this babe is done! ;3
Nazaj na vrh Go down


prispevki : 827
reputation : 56
pridružen : 18/12/2013


skylar grey
skylar grey
admin

walker, daisy april Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: walker, daisy april   walker, daisy april Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 4:49 am

walker, daisy april 25_zps95ff692f
DAISY WALKER,
pozdravljen/a v silverstreamu. tvoj lik je sprejet, ne pozabi pa na temo s face claimi in vse ostale zadeve!

želimo ti prijetno pisanje, predvsem pa obilo zabave!
urška, lilith, sky
Nazaj na vrh Go down




Sponsored content

walker, daisy april Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: walker, daisy april   walker, daisy april Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

walker, daisy april

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» aeon walker
» walker, emma lilly
» Lincoln, April

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: opisi-