Share
 

 things i lost in fire

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 




Gost
avatar

things i lost in fire Empty
ObjavljaNaslov sporočila: things i lost in fire   things i lost in fire Icon_minitimePon Dec 30, 2013 12:41 am


BILLIE REGAN DWYER

26 | lost soul|new york city | elementary teacher

here comes my second cherrie, billie!
ona je bolj fucked up girl and i just love her so much. v bistvu ji je že pri sedmih letih umrl oče in se je potem zares navezala na svojega brata eli [ who's played by rosemary <3 ]. ker je zasrala večinoma svojo izobrazbo in svoje celo življenje se je poročila z moškim po imenu scott. šlo je bolj za neko začasno zatreskanost, varnost in rutino, ki jo je pri njem občutila in je potem dahnila da, ker je bilo tako še najboljše za vse. ker je scott podedoval hišo v silverstreamu sta se preselila v tole mestece, nekaj časa preurejala hišo in živela v lažnem ljubkem zakonu, ki pa ni dolgo trajal. ko je billie izvedela, da ne more imeti otrok, jo je scott zapustil in ji pobral ves svoj denar. ker je bila po vsem tem tako depresivna, se je iz same žalosti obesila in umrla. and here comes the twist! zdravniki, ki so našli njeno truplo so ji povedali, da je v bistvu mrtva. which totally freaked her out, but she is still here. living her life, you know?
and my little cherrie called her beloved brother eli to come and help her, kljub temu, da mu ne narava izdati, da je v resnici mrtva.
anyhow, she is up to literally everything! just use her well! .3

-
eli, where




[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down




Gost
avatar

things i lost in fire Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: things i lost in fire   things i lost in fire Icon_minitimePon Dec 30, 2013 4:27 am

SO things i lost in fire 3111497467 i can start our thing if you want me to, samo zanima me, s čim bi želela začet? ker po mojem lahko začneva tud z večerom, ko se on vrne oziroma ko se po letih znova vidita? that might be a fun start? idek
Nazaj na vrh Go down




Gost
avatar

things i lost in fire Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: things i lost in fire   things i lost in fire Icon_minitimePon Dec 30, 2013 4:51 am


    sounds awsome to me! ja lahko začneva, ko naj bi se on po petih letih spet vselilk. Njej in se spet vidita and all, yey can't wait to start! :3
Nazaj na vrh Go down




Gost
avatar

things i lost in fire Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: things i lost in fire   things i lost in fire Icon_minitimePon Dec 30, 2013 5:05 am

[You must be registered and logged in to see this link.] here we goooo things i lost in fire 3111497467 
Nazaj na vrh Go down




Sponsored content

things i lost in fire Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: things i lost in fire   things i lost in fire Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

things i lost in fire

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» things we'll never see again,
» /utterly lost

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: plot pages-